Zlewozmywaki Blanco – luksus w kuchni

Dobry zlewozmywak szybko się zwraca. To inwestycja na lata, która przez lata ma i służyć i wyglądać. Jednak nie w tym rzecz by stała nieużywana. Rzecz w tym, by przy codziennym, wielogodzinnym użytkowaniu wyglądała na nową.

Blanco to niemiecka doskonałość produkowana od 1925 roku, ze stale rosnącym powodzeniem. Produkty oferowane pod marką Blanco – zlewozmywaki, baterie, komory i sortowniki, a także niezbędne akcesoria, można nabyć w niemal 100 krajach, w tym również w Polsce – pod adresem www.hansloren.pl. Swój sukces firma zawdzięcza surowym standardom i niezmiennym zasadom, dzięki czemu każde ogniwo, począwszy od dostawców, a skończywszy na finalnej kontroli jakości i dystrybucji, w pełni świadomie angażuje się w wytworzenie i przekazanie użytkownikowi wyjątkowych produktów.

Zalety zlewozmywaków konglomeratowych

Zlewozmywaki Blanco są luksusową grupą zlewozmywaków wykonanych z konglomeratu, zgodnie z tradycyjnymi metodami produkcji. Dlaczego luksusowe? Ponieważ do ich produkcji użyto wyłącznie naturalnych surowców, a ponadto każdy egzemplarz jest unikatowy! Niezmienna jest jednak ich wytrzymałość i odporność zarówno na temperaturę, jak i światło, pod których wpływem nie odbarwiają się, a ich struktura jest wciąż nienaruszona. Ich twarda, wytrzymała powierzchnia PuraPlus, mająca właściwości hydrofobowe, ułatwia spływanie wody i jest odporna na zarysowania, zadrapania i uderzenia, dzięki czemu normalne użytkowanie nie spowoduje uszczerbku. To samo dotyczy produktów kwasowych i zasadowych używanych w gospodarstwie domowym, których niekorzystne działanie często negatywnie wpływa na stan zlewozmywaków.

Zlewozmywaki konglomeratowe Blanco wyjątkowo łatwo zachować w czystości, co jest zasługą wspomnianej wcześniej powłoki PuraPlus. Ich czyszczenie wymaga jedynie delikatnej ściereczki z odrobiną ogólnie dostępnego na rynku detergentu. Absolutnie nie wymaga bardziej zaawansowanych zabiegów, gdyż powierzchnia zlewozmywaka jest gładka, a co za tym idzie, zanieczyszczenia nie mają się gdzie osadzać. Te wszystkie zalety oraz niezbędne certyfikaty sprawiają, że zlewozmywaki Blanco są stworzone do kontaktu z żywnością.

Blanco do każdej kuchni

Marka Blanco to zlewozmywaki dopasowane do każdej kuchni. Wśród nich znajdziemy zarówno te jednokomorowe, jak i większe – półtora i dwukomorowe, z ociekaczem lub bez i korkiem automatycznym bądź manualnym.

Zlewozmywaki Blanco dobrać można zarówno do szafek prostych o wymiarach 40, 45, 50, 60, 70, 80 i 90 cm, jak i do szafek narożnych. Również sposób montażu nie jest z góry narzucony, toteż dostępne są zlewozmywaki nablatowe, podblatowe, narożne i modułowe o zarówno lewym, jak i prawym położeniu komory. Udogodnienia te są niezmiernie ważne ze względu na wygodę użytkowania i ergonomię. Pozwalają w pełni dopasować do indywidualnych potrzeb klienta zlewozmywak i jego otoczenie. W efekcie praca w kuchni, w której przecież spędzamy sporo czasu, nie jest uciążliwa i męcząca.

Nie wolno też pominąć aspektu estetycznego, gdyż nie często spotkać można tak dopracowane akcesoria kuchenne. Wyjątkowe wzornictwo i elegancka kolorystyka idealnie skomponują się z eleganckimi kuchniami. Blanco udowadnia, że możliwe jest połączenie elegancji z funkcjonalnością.