Tapety Cole & Son i Harlequin

Spośród wszystkich materiałów budowlanych, to właśnie zakup wykończeń wymaga największego zaangażowania i namysłu. Wybierając tapety do domu, musimy brać pod uwagę nie tylko ich jakość, przekładającą się na trwałość inwestycji, ale także estetykę. Niezmiernie bogata oferta dostępnych wykończeń sprawia, że niekiedy trudno jest znaleźć rozwiązanie najlepiej odpowiadające naszym oczekiwaniom.

Producenci tapet prześcigają się w projektowaniu nowych wzorów, a wiele motywów powtarza się w ofertach różnych wytwórców. W takich sytuacjach, niedostrzegalne dla laika różnice mogą kryć się w jakości wykonania fototapety, a zatem w  ostatecznym efekcie wykończeń, które będą zdobiły wnętrza domu. Chcąc uniknąć nieprzyjemnych rozczarowań, warto sięgać po markowe tapety, producentów o ugruntowanej reputacji.

Tapety Cole & Son

Cole & Son to brytyjska wytwórnia ekskluzywnych tapet ściennych, która działa nieprzerwanie od 1875 roku. Od samego początku przedsiębiorstwo nastawione było na doskonalenie procesu produkcji tapet, dzięki czemu firma szybko zdobyła sobie uznanie odbiorców w Londynie, a następnie w całej Europie i na świecie.

Wysoka jakość i oryginalne, designerskie wzory produktów Cole & Son zaskarbiły sobie sympatię najbardziej wymagających odbiorców. Tapety z tej wytwórni zamawiano na potrzeby najbogatszych rezydencji, w tym Pałacu Backingham. Deseń zaprojektowany dla Cole & Son przez słynnego w owym czasie Augustusa W. Pugina znalazł się na tapecie zdobiącej Pałac Westminsterski.

Współcześnie Cole & Son wciąż zachwyca pięknem produkowanych wyrobów, jednak cieszy się znacznie szerszym gronem odbiorców. Na zakup tych angielskich tapet może pozwolić sobie każdy, gdyż dystrybuowane są na całym świecie. W katalogu wytwórni wciąż pojawiają się nowe motywy, jednak nie zaprzestano produkcji tapet z oryginalnymi wzorami z XIX wieku.

Tapety Harlequin

Harlequin to kolejna brytyjska marka, która zasłużyła sobie na miejsce wśród najlepszych dostawców wykończeń. Artyści pracujący w biurze projektowym tworzą nie tylko okleiny ścienne, ale także wzory tkanin, zawsze kierując się zasadą poszukiwania różnorodności barw i oryginalnych deseni.

Zaskakujące połączenia kolorów i sięganie po rozmaite techniki (akwarele, gwasz, tusz), pozwalają tworzyć designerom wzory zgodne z duchem zmieniających się czasów, ale też sięgać do najlepszych tradycji. W kolekcjach taper Harlequin znajdziesz więc pełen przekrój motywów, gdzie obok nowoczesnych obrazów pojawiają się klasyczne wzory kwiatowe i  kultowe motywy z lat 70. XX wieku.

Te i wiele innych markowych produktów znajdziesz w sklepie internetowym KrainaBarw.pl. W ofercie dystrybutora są zarówno tradycyjne wzory, które doskonale wkomponują się we wnętrza utrzymane w stylu klasycznym, ekskluzywne tapety designerów młodego pokolenia, jak i wesołe wykończenia do pokojów dziecięcych. Możliwość zamawiania tapet w sklepie online pozwoli ci szybko i wygodnie zdobyć najlepsze tapety do twojego domu.