Oprawy gipsowe do wielokrotnego malowania, łatwe dopasowanie do każdej aranżacji

Dom to miejsce, w którym chcemy czuć się nie tylko bezpiecznie, ale i przytulnie – dlatego tak ważne jest zadbanie o taką aranżację wnętrza, która będzie sprzyjać odpoczynkowi. Niektórzy jednak nie przepadają za rutyną, stały wystrój w końcu zaczyna im się nudzić, dlatego często coś zmieniają w domu – przemeblowują pokoje, zakupują coraz to nowe akcesoria i ozdoby, eksperymentują z kolorami. Jeśli często dokonujemy takich domowych rewolucji, powinniśmy zainteresować się kupnem lamp gipsowych.

Lampy dla kreatywnych

Lampy gipsowe to produkty, które pojawiły się na rynku dość niedawno. Jednym z jego wiodących producentów jest brytyjska firma Astro Lighting – ich lampy znajdziemy w ofercie polskiego importera, firmy AURORA TECHNIKA ŚWIETLNA. Gips, który jest wykorzystywany do produkcji lamp Astro Lighting jest bardzo wytrzymały na uszkodzenia, a przy tym bardzo delikatny w dotyku, posiada gładką, aksamitną powierzchnię. Jednak najważniejszą jego zaletą jest fakt, że materiał ten jest idealnym podłożem dla farby. Dzięki temu możemy bardzo łatwo dostosować go do nowej aranżacji wnętrza. Nie trzeba kupować nowego oświetlenia, kiedy zmienimy kolor ścian – wystarczy odrobina farby, czasu i kreatywnego podejścia. Lampy nadają się do wielokrotnego malowania, dlatego nawet jeśli nasz pierwotny pomysł nie sprawdził się w praktyce, zawsze możemy podretuszować wygląd lampy. Warto zauważyć, że gips, z którego wykonywane są lampy nie przepuszcza światła – może ono uchodzić jedynie przez otwory w oprawie.

Rodzaje lamp gipsowych

W ofercie Astro Lighting znajdziemy lampy gipsowe w praktycznie każdej możliwej formie, a więc:

  • Kinkiety – np. modele Aria i Milo
  • Kinkiety nad lustro lub do sypialni – np. Koza
  • Downlight’y natynkowe w kształcie tuby lub kostki – np. Osca
  • Lampy wiszące – Osca
  • Wpusty ścienne przypodłogowe – Borgo
  • Wpusty sufitowe – nadają się do montażu w podwieszanych sufitach – Blanco
  • Dekoracyjne lampy stołowe – np. Limina
  • Dekoracyjne oprawy ścienne – np. Eclipse

Pełną ofertę znajdziemy na stronie wyłącznego dystrybutora produktów ASTRO LIGHTING na polskim rynku, firmy AURORA TECHNIKA ŚWIETLNA